ריקוד מרגרה

ריקוד מרגרה הוא ריקוד מסורתי ממדינת מערב בנגל ההודית. זהו ריקוד סולו המבוצע על ידי נשים שלרוב לבושות בלבוש בנגלי מסורתי. הריקוד מתבצע בליווי שירים ששר הרקדן, שגם שר תוך כדי הריקוד.

ריקוד מרגרה הוא ריקוד מסורתי מאזור צפון גאנה. זהו מופע קדוש שראשיתו בתקופה שבה חיו אנשי מרגרה בכפר שלהם, שנקרא נונגואה. אנשי מרגרה היו רקדנים מיומנים וכדי לשמור על המסורת שלהם, הם עברו לאקרה והתגוררו ב-Korle-Bu Circle.

את הריקוד מבצעת קבוצת רקדנים בראשות מתופף אחד או שניים. התופים מספקים קצב מרגש המלווה בשירה ומחיאות כפיים. הרקדנים לובשים בגדים צבעוניים וכיסויי ראש העשויים מחומרים מקומיים כגון קשיות, נוצות, חרוזים, קונכיות קאורי וכו'. הם גם משתמשים ברעשנים העשויים מדלעות מיובשות כדי להפיק צלילים בזמן שהם רוקדים.

ריקוד מרגרה הוא ריקוד מסורתי מאזור דרום אתיופיה. זהו ריקוד חברתי שמבוצע על ידי נערות צעירות, הלובשות בגדים צבעוניים ומבצעות את הריקוד בזוגות. הריקוד מלווה בשירה ומחיאות כפיים.

מרגרה היא ריקוד מסורתי המתורגלים על ידי אנשי אזורי גבעת צ'יטגונג בבנגלדש. הריקוד מבוצע כדי לחגוג ולהודות לאלים על יבול טוב, שלום ושגשוג.

ריקוד מרגרה מבוצע באופן מסורתי על ידי קבוצת נשים הלובשות בגדים ותכשיטים מסורתיים. בדרך כלל מלווים אותם שני מתופפים המנגנים בתופים ובחליל במבוק בשם "חמאק". ריקוד מרגרה כולל כמה צעדים מסובכים שדורשים תרגול כדי לשלוט בהם.

ריקוד מרגרה הוא ריקוד עם מסורתי משבט הגארו של מגאלאיה, הודו. זה מבוצע על ידי נשים וגברים במעגל. הרקדנים מחזיקים ידיים ויוצרים שרשרת. הריקוד מתבצע כדי לחגוג את קציר האורז.

ריקוד מרגרה הוא ריקוד מסורתי של אנשי הגארו. הוא מבוצע על ידי שני רקדנים, אחד זכר ואחד נקבה. תנועות הרקדן הן בדרך כלל חינניות, עם הרבה סיבובים וקפיצות.

ריקוד מרגרה

מתבצע בערב, בדרך כלל לאחר השקיעה במשך כשעה לערך. ניתן לעשות זאת כהופעת סולו או כהופעה קבוצתית עם מספר רקדנים שיופיעו בו זמנית.